Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ty naprawde arek jakis chory jestes znalem tych chlopakow i byli bardzo wporzadku a oczernianie ich po smierci to jest zwykle frajerstwo to wielka tragedia ze 3 kolegow zginelo i ti jeszcze w same swieta kondolencje dla rodzin
Widać, że myśleniem dorównujesz kolegom którzy zginęli... Mogli pomyśleć a nie było by teraz tematu. Kierowca - zwykły morderca, zabił siebie przez własną głupotę i jeszcze kolegów, naraził nie winnych ludzi! Skończony kretyn i dobrze się stało, jednego pirata na drodze mniej, więcej bezpieczeństwa dla innych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jesteś mądra, to bravoo!!  Oceniasz martwego chłopaka a nawet nie znałaś.. Nawet człowiek który wolno jedzie mógł być na ich miejscu, więc go nie oceniaj!! Bo jeszcze te twoje cudowne słowa mogą sie obrócić co nie życzę nikomu tego co napisałaś " że powinien umierać w męczarniach" zastanów się nad tym co piszesz, jak przez takie durne słowa czuje się rodzina, przyjaciele.. mówisz na ludzi idioci, to najwidoczniej sama jesteś idiotką bo jesteś człowiekiem. Wszyscy jesteśmy równi, a jeśli ci coś nie odpowiada to się nie udzielaj!
Każdy ma prawo do swojego zdania idiotko, mam własną rodzinę i nie raz jakiś kretyn narażał mnie i dziecko... A to była śmierć przez głupotę i za co tu chwalić? Gdyby zabił sam siebie ok, ale zabił własnych kolegów i naraził nie winnych ludzi! Jednego kretyna mniej na drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mistrz, czyli tzw. "wyprzedzacz" na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch, czyli bus!,3:0 dla busa !! mistrz sztywny,już nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Święta racja!  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda, czwarta osoba z tego wypadku zmarła wczoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co te filozoficzne komentarze [a raczej obelżywe docinki].stało się.kilku młodych ludzi poszło do piachu.szkoda a jedynym szczęśliwym faktem i wg.mnie najważniejszym jest to że nie zginął nikt postronny.ktoś popełnił błąd ale kto ich nie popełnia.ten akurat skończył się bardzo tragicznie i nic już tego nie cofnie.razem się bawili i razem zginęli  mam nadzieję że,, po tamtej stronie,, też są razem i na pewno dalej są i będą kumplami. a my też kiedyś do Nich dołączymy- ale jeszcze nie teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mistrz, czyli tzw. "wyprzedzacz" na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch, czyli bus!,3:0 dla busa !! mistrz sztywny,już nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
człowieku ale ty jesteś biedny aż żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i czytam wasze posty na temat pochodzenia aut ... przepraszam ... kierowców. No cóż , chciałbym zacząć od tego ,że Puławy to miasto z liczbą ludności około 50 000 z ilością ludzi ok 1000 os na 1 km kw . Nie jest to żadna metropolia a już na pewno nie liczy się w skali Europejskiej jest niczym ziarenko piasku na bucie wielkiej Europejskiej polityki . No ale jak ktoś widzi tablice LOP to siedzi na haku i pogania bo " wieśniak przyjechał" tymczasem prawda o Puławach jest niestety okrutna . W latach 60 - tych XX wieku PZPR podjęło decyzje o budowie w małej miejscowości ... tak Azotów , zmieniając miasteczko wielkości Opola Lubelskiego , Bychawy , Poniatowej itp w "miasto" przemysłowe . Podkreślam tu słowo przemysłowe . Za tym słowem ciągnie się coś więcej . Do tego miasta pozbawionego jakichkolwiek mianowników "miasta" zaczynają zjeżdżać się pracownicy . Pracownicy Ci pochodzą głównie z.... tak ze WSI ( nie mylić z W.S.I.) . Dla tej mieszczańskiej wsi buduje się kilka drapaczy chmur , manhattan oraz kilka większych sklepów spożywczych , szkoły , przedszkola , szpital oraz drogi . Więc Ci oto rolnicy , pracownicy fizyczni , pożenili się , porobili dzieci , świat poszedł do przodu , pojawił się internet itp. I tak oto teraz jadąc do Puław przepisowo lub wyjeżdżając z nich siedzi Ci na haku "rodowity " Puławianin i . No cóż ... Puławianin który jedno pokolenie wstecz znał tylko lampę naftową jako główny wynalazek XX wieku . A lata 60-te to całkiem niedawno . Więc pozdrawiam wszystkich miastowych . Nie zapomnijcie ,że w lipcu zaczynają się u babci maliny .
:D  rozwaliłeś mnie - 100% prawdy o tych wieśniakach - wesołych świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ta piątka młodych ludzi (3 trupy + 2 walczących o życie) miała promile we krwi. Bo jeśli tak, to kierowca był winny wypadku i śmierci, a pozostali byli winni temu, że w ogóle wsiedli do auta i pozwolili pijanemu jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że już czwarta osoba  z tego wypadku zmarła??? Boże jaka tragedia współczuję rodzinom z całego serca... teraz już żadne święta nie będę magiczne [*]
tragedia to by była jakby cos sie stało kierowcy busa - reszta to selekcja naturalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D  rozwaliłeś mnie - 100% prawdy o tych wieśniakach - wesołych świąt
hahahaha bez kitu szczera prawda w skrócie wesołych ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę dalej w to uwierzyć, ze zginęli tak młodzi ludzie,  którzy mnieli przed sobą jeszcze całe życie. Bardzo mi ich szkoda, współczuję Tym rodzinom, którzy teraz przeżywają tą bolesną tragedię :( Dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe ? Dlaczego odchodzą tak młodzi ludzie, przed którymi jeszcze całe życie ? ;/ Najgorsi ludzie, pedofile, bandyci żyją a oni ? Jeszcze nie nacieszyli się życiem :( Spoczywajcie w pokoju koledzy [*] i na nas wszystkich wkońcu przyjdzie ten czas :( eh... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebany bus!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Ja myślę o rodzinie. Swojej. I o tych innych rodzinach, z którymi mijam się na drodze, kiedy to ja prowadzę. Rozumiesz?   A o tym debilu, który zginął, mogę mysleć tylko jako o potencjalnym mordercy, który mógł wcześniej zderzyć się ze mną i moją rodziną, albo z tobą i twoją rodziną. Na szczęście sam się wyeliminował; niestety przy okazji stał się faktycznym mordercą kolegów. Teraz jego rodzina będzie płakać? Teraz???!!! Trzeba było się wczesniej zainteresować jaki styl prowadzenia samochodu ma syn !!!!!  
Zgadzam się. Jak wsiadam za kierownię to zawsze proszę kogoś tam na górze, żeby mnie i moją rodzinę uchronił od takich "miszczów kierownicy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***y bus!!!!!!!1
Przeciwnie, biedny kierowca, miał szczęście, że jechał czymś większym niż osobówka bo by go jeszcze kretyn zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mistrz, czyli tzw. "wyprzedzacz" na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch, czyli bus!,3:0 dla busa !! mistrz sztywny,już nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Ty to pewnie bogacz jestes hahhaha, to ze robisz gdzies u germancow jak robol i po X latach stac cie na jakis podciwy samochod, nie znaczy ze inni maja jedzidzic pozadnymi autami, wroc do rzeczywistosci. A poza tym w wypadkach głowna role odgrywają ludzie i to oni je powoduja a nie samochody, nawet te stare.A jesli uwazasz inaczej to znaczy, ze wierzysz że to karabin zabija a nie czlowiek, pozdro bez 600.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę dalej w to uwierzyć, ze zginęli tak młodzi ludzie,  którzy mnieli przed sobą jeszcze całe życie. Bardzo mi ich szkoda, współczuję Tym rodzinom, którzy teraz przeżywają tą bolesną tragedię :( Dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe ? Dlaczego odchodzą tak młodzi ludzie, przed którymi jeszcze całe życie ? ;/ Najgorsi ludzie, pedofile, bandyci żyją a oni ? Jeszcze nie nacieszyli się życiem :( Spoczywajcie w pokoju koledzy [*] i na nas wszystkich wkońcu przyjdzie ten czas :( eh... ;/ ano  Odpowiedz jest bardzo  prosta, dlaczego  zgineli. Otoz  nie zrobili  uzytku z  rozumu. Dlaczego  kierowca ten  młody   nie pomyslal, ze jeszcze przed nim  zycie , tylko  jechal jak na zlamanie  karku, jak  pisza tu swiadkowie  zdarzenia,  agresywnie jechal  od  samych Puław i wyprzedzal na zakrecie  na podwojnej ciągle, dlaczego  koledzy pasazerowie  nie  zabronili mu  jechac tak nieprzepisowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam ludzi, denerwują mnie cwaniaki na drogach ale to co czytam to juz przesada. Jak można mieć taką znieczulice. Powiem tak. Ludzie 20 lat temu nigdy by tak nie powiedzieli. Internet ryje wam banie. Ciekawe czy jakbys cie zobaczyli to na świeżo to byście tak pomyśleli. To własnie jest anonimowość i ogladanie sadistic i innych głupot które wyrzucaja z nas wszelkie uczucie. Buraku jeden z drugim nawet nie wiecie co sie stało a oceniacie. Sami jadąc nie znacie dnia ani godziny kiedy sie wam noga podwinie. Fajnie jest pisać takie głupoty. Zycze wam żebyscie się przynajmniej znaleźli zaraz po czymś takim i zobaczyli to z bliska. bo przez internet to mozna sobie pisać o wszystkim i o wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jechałem z kolegą 160 km/h prosiłem aby zwolnił i nie pomogło. Nie takie to proste. Modliłem sie wtedy zeby znalazł się za nami jakis nieoznakowany radiowóz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe ? Dlaczego odchodzą tak młodzi ludzie, przed którymi jeszcze całe życie ? ;/ Co w tym niesprawiedliwego, że ktoś zapłacił za własną głupotę i brak rozsądku? fakt, najwysza to cena ale przecież mogli się tego spodziewać. Dlaczego odchodzą młodzi ludzie można pytac w przypadku śmierci na raka, a nie wypadku spowodowanego ich niewłaściwym zachowaniem, bo tutaj jest wyraźna przyczyna i jest przewidywany skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kij ma dwa końce. Łzy i ból, jaki towarzyszy stracie dzieci, rodzeństwa... I Wiwat  tych, którzy dzięki kierowcy nie stracili nikogo bliskiego. Nie ma co osądzać tych, których z nami nie ma, ale nawet mnie przechodzi mysl, - nie ma go tu-ok. Mam małego synka, a kto wie - gdyby nie wtedy to kiedy i kogo....po co wogóle. Jestesmy okropni, ze tak myslimy. Ale czy okropienstwem jest kochac i dbac o dobro naszych dzieci?....Jestesmy gotowi oddac za Nie życie, a nie pozwolic na bezmyslnosc, która Im to zycie odbiera. Droga Rodzino tych chłopców- szczerze współczuje i skladam kondolencje, ale nie miejcie za złe nam prawdy, która utworzyła tą straszną historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...